Szkoła Podstawowa im. Stanisława Moniuszki w Bąkowicach

MEN       WOM      Kuratorium       WODIiP       CKE       OKE Wrocław       Gmina Świerczów       WSzPWN       WSiP       Polska

 

  Strona główna

  Aktualności

  Informacje o szkole

  Historia szkoły

  Pracownicy

  Dokumenty szkolne

  Przyjaciele szkoły

  Dla rodziców

  Dla ucznia

  Plan zajęć

  Galeria

 

     Napisz do nas

                                       

                                                                  DZIEŃ KOBIET

 

   Tradycyjnie już, jak co roku, męska część uczniów Szkoły Podstawowej w Bąkowicach przygotowała występ z okazji Dnia Kobiet. Przedstawienie dla płci pięknej ze szkoły odbyło się 8 marca. W tym roku, w występach, podziwiać można było chłopców ze starszych klas, którzy pod czujnym okiem opiekuna Samorządu Uczniowskiego przygotowali program artystyczny. Oprócz wierszyków i życzeń dla wszystkich Pań, były występy, podczas których mali mężczyźni przebrani za kobiety, rytmicznie i z wdziękiem tańczyli do znanych utworów muzycznych, takich jak „Być kobietą”, „Damą być”, „Seksapil” czy „Jolka, Jolka”. Nie zabrakło również występu męskiej grupy tanecznej w piosence „Promienie”. Całość przedstawienia uwieńczyło rozdanie słodkich podarunków dla każdej z Pań.

     Kolejny występ męskiej części grupy artystycznej odbył się 20 marca, dla Pań ze wsi Bąkowice. Recital ogromnie się podobał i został nagrodzony gromkimi brawami przez wszystkie Panie i zaproszonych Gości, wśród których nie zabrakło Wójta Gminy Świerczów Pana Andrzeja Gosławskiego i Przewodniczącego Rady Gminy w Świerczowie Pana Romana Żołnowskiego.

Renata Boduch

wstecz